Spoločnosť

Dodávateľ systému tehlových panelov

Stofix je spoločnosť so sídlom vo Fínsku poskytujúca najinovatívnejšie riešenie tehlového fasádneho systému. Spoločnosť je od svojho založenia v roku 1993 v popredí pri vývoji fasádneho systému s tradičným tehlovým murivom. Našim cieľom bolo nájsť spôsob, ako vytvoriť tehlový obklad, ktorý spĺňa požiadavky moderného stavebného priemyslu a stavebnej technológie.

Stofix HQ Oulu

Kvalitný tehlový obklad

Vlastnú výrobu sme zahájili v roku 1997, odkedy vyrábame naše energeticky úsporné a technicky dokonalé tehlové obkladové panely. Automatizovaná výrobná linka vyrába tehlové panely Stofix v optimálnych, prísne kontrolovaných podmienkach. Aby bola zabezpečená odolnosť tehlového obkladu, používame len tehlové obkladové pásiky od renomovaných výrobcov. Trvanlivosť tehlových panelov Stofix je zabezpečená prísnou kontrolou kvality počas celého výrobného procesu, od surovín až po výrobu a montáž panelov.

Vynikajúce výsledky v nepretržitom vývoji našich výrobkov

Stofix spravil obrovský krok vpred od začiatku vývoja produktu pred dvomi dekádami. Naše úsilie pri vývoji presvedčili výskumníkov, architektov a inžinierov. Stále viac odborníkov sa zhodne v tom, že Stofix je najrozumnejší spôsob výstavy tehlového obkladu.

Spoločnosť s medzinárodnými rozmermi

Rýchly a efektívny spôsob výstavby konštrukcie tehlového fasádneho systému Stofix vyvolal značný záujem po celom svete. Pobočky poločnosti sa nachádzajú vo Fínsku, Švédsku, Nórsku, Spojenom Kráľovstve, v USA a teraz už aj na Slovensku. Prebiehajú tiež veľké investície vo Francúzku, Beneluxe a Nemecku. Naše produkty dodávame aj na projekty v ďalších krajinách, ďalšie informácie môžete nájsť v časti Referencie. Náš závod sa nachádza vo Poľsku.

Dodatočné informácie