Tehlový obklad

Tehlový obklad – Inteligentný tehlový obklad

S tehlovými panelmi Stofix sa môže vytvoriť originálna tehlová fasáda z tisícročiami overeného materiálu – tehál. Fasáda vydrží letný dážď a zimný mráz. Tehlové panely Stofix kombinujú výhody tehlového obkladu s modernou a efektívnou metódou výstavby. Stofix znamená spôsob, ako vytvoriť skutočnú tehlovú fasádu podľa aktuálnych požiadaviek na technickú a energetickú účinnosť.

 

 

Čítaj ďalej  »

 

Bezpečná a rýchla montáž fasádnej konštrukcie na rôzne účelykuva-stonel

Tehlové panely Stofix sú vyrobené v závode za ideálnych a rovnakých podmienok a následne sa montujú na fasádu budovy pomocou jedinečného montážneho systému. Spoje tehlových panelov sa potom uzavrú, aby sa dosiahol jednoliaty povrch. Preto je montáž fasádneho systému Stofix nezávislé na počasí.

Fasáda Stofix je vhodná na rôzne účely, ako náhrada starej fasády, ako prídavná ochranná vonkajšia vrstva fasády, ktorá potrebuje dodatočnú tepelnú izoláciu, alebo len na vybudovanie technicky funkčnej odvetranej fasády.

Čítaj ďalej »

 

Stofix - 20-year-warranty20 ročná záruka

Stofix zaručuje dlhú životnosť svojich produktov a na každú tehlovú fasádu Stofix poskytuje záruku 20 rokov na odolnosť proti poveternostným podmienkam.

Dodatočné informácie