Návody


Dokumentácia a návody

Dokumentácia a návody obsahujú užitočné informácie, ak uvažujete nad použitím tehlových panelov Stofix. Jednotlivé kategórie Vám pomôžu nájsť to, čo hľadáte.

Pre projektantov

Chceme, aby bola Vaša práca jednoduchšia. Dokumentácia a návody obsahujú technické informácie, pracovné postupy a iné materiály na stiahnutie, ktoré môžete priložiť k Vašej projektovej dokumentácii a ušetriť čas a námahu. Ako všetci vieme, nestojí za to robiť rovnakú prácu dvakrát.

Pre dodávateľov

Stofix pomôže dodávateľom stať sa odborníkmi na tehlové panely. Aby bola montáž tehlových panelov Stofix na vašu budovu jednoduchšia, pracovné postupy nájdete v Dokumentácii a návodoch. Radi vám poskytneme podporu.

Pre obyvateľov

Montáž tehlových panelov Stofix je pohodlný spôsob rekonštrukcie. Budova nemusí byť pokrytá mesiace lešením a ochrannou fóliou a imontáž je možné vykonať v každom ročnom období bez zbytočného rušenia každodenného života obyvateľov budovy. Dokumentácia a návody obsahujú informácie, ktoré vám umožnia zistiť viac o systéme Stofix a jednotlivých etapách jeho montáže.

Dodatočné informácie